سبد خرید شما خالی است.

ثبت نام مشاوره ماهانه

                                                    

  به نام خداوند مهربان

به نظرم وقتی اسمی از مشاوره تحصیلی و کنکور میاد اولین سوالی که به ذهن دانش آموز خطور میکنه این هست که

من اصلا نیاز دارم از یک مشاور تحصیلی کمک بگیرم یا نه؟

واقعیت این هست که خود شما با توجه به شناختی که از خودتون و عملکرد درسیتون دارید باید به این سوال جواب بدید

من اگر بخوام بی طرفانه و از دید یه دوست بهت جواب بدم،باید بگم که رسیدن به موفقیت در کنکور نیازمند رعایت کردن قوانین و طی کردن مسیر درست هست

یعنی  شما دانش آموز پایه/داوطلب کنکور یه سفری رو استارت زدی که انتهای این سفر میخوای به موفقیت دلخواهت برسی؛برای موفقیت در این سفر حتما باید داخل کوله ات موارد زیر رو قرار بدی

 • برنامه ریزی درست و اصولی
 • رعایت اصول تست زنی
 • اجرا کردن روش و زمان درست مرور مطالب درسی
 • داشتن انگیزه بالا برای حرکت به سمت مقصد
 • داشتن خودباوری(با تمام وجودت باور کنی که میتونی به هدفت برسی)
 • داشتن مطالعه با بازدهی بالا
 • استفاده از منابع و امکانات آموزشی درست
 • و . . .

حالا یا خودت این قوانین رو بلدی یا نه،از یه مشاور تحصیلی کمک میگیری که تو رو وارد مسیر درست کنه(حتی شده در حد چند ماه)

در حالت کلی:کمک گرفتن از یک مشاور تحصیلی باعث جلوگیری از اتلاف وقت،انرژی و هزینه شما میشه

چطور مشاور تحصیلی خوبی رو انتخاب کنم؟

فرمولش ساده هست؛به محتوای اون مشاور نگاه بندازو ببین که

 • میتونی باهاش ارتباط برقرار کنی؟
 • بر روی کار خودش تسلط کافی داره؟
 • میتونه آموزشهای خوبی رو برای رسیدن به موفقیت دلخواهت بهت منتقل کنه؟
 • بی طرفانه(به دور از جهت گیری و تبلیغات برای شخص و موسسه ای) صحبت می کنه؟

یا اگر مشاوره رایگان پیش از ثبت نام داره میتونی استفاده کنی و بعد تصمیم بگیری

کمک گرفتن از مشاور تحصیلی مزیتی هم داره؟

100%

 1. می تونه در خرید منابع کمک آموزشی(کتاب،DVD،کلاس آنلاین،آزمون آزمایشی و . . .) بهت کمک کنه و جلوی ضررهای چند میلیونی که خیلی ها برای انتخاب این منابع متحمل میشن رو بگیره
 2. جاهایی که نیاز به انگیزه و امیدواری داری،بهت انگیزه بده؛اما از نظر من یه مشاور آگاه بهت ماهیگیری یاد میده،یعنی بهت راهکارهایی رو یاد میده که خودت بتونی انگیزت رو افزایش بدی.
 3. بهت یاد میده نه تنها مسیر درستی رو طی کنی به موفقیت در آزمون آزمایشی و کنکور برسی،بلکه با احساس خوب این مسیر رو بری و لذت ببری نه اینکه با حال بد و زجر کشیدن پای کتابت بشینی
 4. یکی از موضوعاتی که اهمیتش در مسیر کنکور دو چندان میشه،تمرکز حواس چه به صورت کلی(درگیر حاشیه ها نبودن و روی هدف اصلی متمرکز بودن)و چه به صورت جزئی(تمرکز داشتن در زمان مطالعه دروس)است و برای رعایت این موضوع دانش آموز باید توانایی کنترل ذهن در شرایط حساس و همچنین کنترل ورودی های ذهن رو داشته باشه و مشاور تحصیلی می تونه دانش آموز رو به این حد از توانایی برسونه و به رفع درگیری های ذهنیش کمک کنه. 
 5. با ارائه راهکارها و برنامه های درسی فرمانِ ماشینِ موفقیت تو رو در دست بگیره و شما را از سردرگمی بیرون بیاره.

حالا که به سوالات جواب دادیم بریم ببینیم مشاوره ماهانه ی من چه ویژگی هایی داره

قالب و ویژگی های مشاوره خصوصی نیما پیری

A اولین عاملی که دانش آموزان نیاز دارند یک برنامه ریزی شخصی سازی شده و همسو با اهدافشون هست. ویژگی های برنامه ای که شما با شرکت در مشاوره خصوصی دریافت می کنید

B دومین عاملی که خیلی در موفقیت دانش آموزان اثر گذاره جلسات مشاوره هست.ما هر هفته با هم جلسه داریم و با هم صحبت می کنیم؛برگزاری جلسه مشاوره این امکان را هم به دانش آموز میده که به جواب تمام سوالهاش برسه و هم به مشاور این امکان رو میده که عملکرد دانش آموز رو بررسی کنه و به شناخت کامل از اون برسه و بتونه هرچه بیشتر اون رو به سمت هدفش راهنمایی کنه.

به صورت خلاصه در جلسه مشاوره هم به سوالات داوطلب پاسخ داده می شود،هم راهکارهای آموزشی و انگیزشی ارائه می شود و هم وضعیت و کارنامه داوطلب مورد بررسی و آنالیز قرار می گیرد.

جلسه مشاوره هفتگی با هماهنگی تایم از قبل(به شما دانش آموز عزیز تایم تماس هفتگیِ مشخص داده می شود که نظم کار شما بالا برود) انجام می شود.


c چکینگ هر شب و بررسی نحوه عملکرد دانش آموز

توسط مشاور وضعیت درسی و نحوه اجرای برنامه ی روزانه شما هر روز از طریق شبکه های اجتماعی کنترل میشه و به ابهامات و سوالهای شما پاسخ کامل داده میشه

نمونه گزارش کار روزانه ای که شما هر شب باید ارسال کنید

گزارش کار مشاور تحصیلی

 


چرا ثبت نام در مشاوره خصوصی نیما پیری می تواند تاثیر گذار باشد؟

 1.  اعتقاد دارد که انسان تا آخر عمر باید شاگرد بماند و بیاموزد و نیز علاقه ی وافری به یادگیری علم مشاوره دارد به همین دلیل هر روزه چندین ساعت مشغول یادگیری آخرین متد های انگیزش و هیجان،مدیریت زمان،مدیریت استرس،راهکارهای افزایش کمیت و کیفیت در مطالعه،برنامه ریزی و . . .است؛و شما مطمئن هستید که مطالبی که در جلسات یاد می گیرید بروز و کاربردی است.
 2. در رشته مشاوره مشغول به تحصیل است و این علم را به صورت آکادمیک نیز دنبال می کند.
 3. اعتقاد دارد موفقیت در تمام جنبه های زندگی از قوانین خاصی تبعیت می کند و همیشه به دنبال درک و یاد دادن این قوانین به دانش آموزان خود است تا دانش آموزانش علاوه بر بدست آوردن موفقیت در آزمونهای آزمایشی و کنکور بتوانند از مسیر رسیدن به هدف نیز لذت ببرند و به شخصیت قویتری برسند.

میشه به صورت خلاصه بهمون بگید که چه کارهایی در مشاوره خصوصی ماهانه انجام میشه؟

1 برای بررسی نقاط قوت و ضعف شما،تحلیل کارنامه و پرسش و پاسخ و… هفته ای 1 بار جلسه مشاوره برگزار میشه.

2 مطابق با شرایط و ویژگی های شخصی، برای شما برنامه درسی به صورت مکتوب نوشته میشه.

3 در طول جلسه مشاوره هر آموزشی که لازم باشه رو دریافت می کنید(تست زنی،افزایش تراز،افزایش تمرکز و…)

4 هر شب از طریق تلگرام یا واتس اپ گزارش کاری که شما موظف هستید ارسال کنیدچک میشه.


هزینه مشاوره ماهانه

به نظر من بیاید همین اولِ کار جای کلمه ی هزینه رو با سرمایه گذاری عوض کنیم؛چون دانش آموزی که در این جلسه ی مشاوره مسائلی رو مطرح می کنه و جواب درست و کاملی رو دریافت می کنه،بدست آوردن و رعایت کردن همان نکات می تونه کل مسیر آینده اش رو تغییر بده

چون به نظرِ منِ مشاور اشتباهات بعضی از دانش آموزان که باعث میشه به موفقیت های دلخواهشان نرسند خیلی واضحه  اما گاهی اوقات خودشون به تنهایی توانایی دیدن و تشخیص اون اشتباهات رو ندارند.

به همین دلیل من دوست دارم از کلمه ی سرمایه گذاری استفاده کنم و به نظر من کمک گرفتن از یک مشاور تحصیلی و پرداخت بهای این کمک یک نوع سرمایه گذاری محسوب میشه.

مشاوره تحصیلی نیما پیری

 

این سیستم بهترین سیستم پرداخت هزینه مشاوره تحصیلی هست؛چون هم به نفع دانش آموز است و هم به نفع خود مشاور

 • دانش آموز ماه اول در مشاوره خصوصی ماهیانه ثبت نام میکنه و اگر از عملکرد مشاور و راهنمایی های اون رضایت داشت ماه های بعدی هم میتونه مشاوره خودش رو تمدید کنه.
 • مشاور در این سیستم میدونه که دانش آموز باید از عملکرد اون رضایت داشته باشد و برای ارتقای دانش خودش و بالا بردن کیفیت کارش تلاش میکنه.

جلسه اول مشاوره به صورت هدیه و رایگان

تو دانش آموز عزیزم میتونی جلسه اول مشاورت رو به صورت هدیه و رایگان با من صحبت کنی و بعد از اینکه با هم راجع به مسائلی که داری و روند مشاوره ای که خواهیم داشت صحبت کردیم اون زمان تصمیم بگیری که میخوای ثبت نام کنی و ادامه بدی یا نه؟

 

نحوه ثبت نام:

شما دانش آموزان پایه،دوازدهمی و پشت کنکوری ها می توانید با پر کردن فرم زیر درخواست مشاوره خود را ثبت کنید.زمانی که شما فرم زیر را پر کنید و شماره تماس خود را وارد کنید در اسرع وقت با شما ارتباط گرفته می شود و برای انجام مابقی مراحل و قطعی کردن ثبت نام خود راهنمایی می شوید.

ثبت نام مشاوره ماهانه