به نام خدای مهربان

سلام خدمت شما داوطلبان عزیز قبل از اینکه راجع به ویژگی های مشاوره خصوصی صحبت کنم لازم است به یک سوال پاسخ دهم  

چرا باید از مشاور تحصیلی کمک گرفت و از خدمات آن استفاده کرد؟

خیلی از داوطلبان کنکور یا حتی دانش آموزان کنکور متاسفانه در زمان هایی ممکن است که دچار غرور بشوند یا فکر کنند که خودشان تمام راه و روش رسیدن به موفقیت در کنکور و کسب رتبه دلخواه را بلدند و نیازی به کمک گرفتن از مشاور تحصیلی ندارند؛نمی خواهم به نفع خودم که در زمینه مشاوره تحصیلی فعالیت میکنم بنوسیم،نه؛اما اهمیت و ضرورت استفاده از کمک ها و راهنمایی های مشاور تحصیلی را تعدادی از داوطلبان کنکور درک می کنند که با همین دیدگاهی که من خودم همه چیز را بلدم جلو رفته اند و از لحاظ زمانی یا مالی ضررهایی را متحمل شده اند و بعضا هم سال یا سالهای دیگر هم پشت کنکور مانده اند تا بتوانند به آرزوی خود جامه ی عمل بپوشانند.حرف من این است که استفاده از مشاور کنکور و راه شناس خبره بیشتر از دیگر ابزارها و فاکتورها تاثیر گذار است؛چون از اتلاف وقت،انرژی و هزینه شما جلوگیری می کند. قوانینی که مشاور تحصیلی با تجربه،تخصص و بررسی عملکرد رتبه های برتر به آن دست یافته؛قوانین طلایی هستند  که برای رسیدن به موفقیت در کنکور شما ملزم به رعایت کردنشان هستید و رعایت کردن حتی مسیر رسیدن به این موفقیت را هموارتر می کنند؛چون تمام رتبه های برتر از این قوانین استفاده کرده اند و نتیجه گرفته اند

مزیت های مشاوری که مستقل(غیر تبلیغاتی)،پیگیر اوضاع و روند درسی و متعهد به پیشرفت دانش آموز باشد

 1.  می تواند در خرید بهترین محصولات آموزشی و منابع کمک درسی متناسب با شرایط علمی شما به شما کمک کند.
 2. در مباحث انگیزش و هیجان،موضوعی که یاد گرفتن ان بسیار مهم است؛تعریف انگیزش است؛انگیزش یعنی توانایی ایجاد یا افزایش دادن انگیزه در فرد یا سازمان.بنابراین مشاور تحصیلی آگاه می تواند دانش اموز را به سطحی از آگاهی و اطلاعات برساند که خودش انگیزه خودش را ایجاد یا افزایش دهد و این بسیار کمک کننده است.
 3. یکی از موضوعاتی که اهمیتش در سال کنکور دو چندان می شود تمرکز حواس چه به صورت کلی(درگیر حاشیه ها نبودن و روی هدف اصلی متمرکز بودن)و چه به صورت جزئی(تمرکز داشتن در زمان مطالعه دروس)است و برای رعایت این موضوع دانش آموز باید توانایی کنترل ذهن در شرایط حساس و همچنین کنترل ورودی های ذهن را داشته باشد و مشاور تحصیلی می تواند دانش آموز را به این حد از توانایی برساند و به رفع درگیری های ذهنی آن کمک کند.
 4. به دانش آموز در شناخت نقطه قوت ها و ضعف ها و هم چنین شناخت نیازهای خود کمک کند.
 5. با ارائه راهکارها و برنامه های درسی هدایت و فرمان موفقیت شما را در دست بگیرد و شما را از سردرگمی در پیمودن مسیر کنکور بیرون بیاورد.  

قالب و ویژگی های مشاوره خصوصی نیما پیری

A اولین عاملی که داوطلبان برای موفقیت در کنکور و دوران تحصیل نیاز دارند یک برنامه ریزی شخصی سازی شده و همسو با اهدافشان است. ویژگی های برنامه ای که شما با شرکت در مشاوره خصوصی دریافت می کنید

B دومین عاملی که بسیار در موفقیت داوطلبان اثر گذار است جلسات مشاوره است.ما هر هفته با هم جلسه داریم و با هم صحبت می کنیم برگزاری جلسه مشاوره این امکان را هم به دانش آموز می دهد که به جواب تمام سوالهایش برسد و در روند رشد و پیشرفتش خللی ایجاد نشود و هم به مشاور این امکان را می دهد که عملکرد داوطلب را بررسی کند و به شناخت کامل از او برسد و بتواند هرچه بیشتر او را به سمت هدفش راهنمایی کند.

به صورت خلاصه در جلسه مشاوره هم به سوالات داوطلب پاسخ داده می شود،هم راهکارهای آموزشی و انگیزشی ارایه می شود و هم وضعیت و کارنامه داوطلب مورد بررسی و آنالیز قرار می گیرد.


c سومین ویژگی مشاوره خصوصی تماس بنده با شما داوطلب عزیز به صورت هفته ای 1 بار است؛یعنی علاوه بر جلسه مشاوره که با هم صحبت می کنیم.در جلسه پیگیری نیز به بررسی روند مطالعاتی داوطلب و تحلیل گزارش کار او پرداخته می شود

Dچکینگ هر شب و بررسی نحوه عملکرد طول روز داوطلب توسط مشاور وضعیت درسی و نحوه اجرای برنامه ی روزانه شما هر روز از طریق شبکه های اجتماعی کنترل میشه و به ابهامات و سوالهای شما پاسخ کامل داده می شود

   «حس خوبیه که بدونی یک نفر حواسش بهت هست و اجازه نمیده مسیر رو اشتباه بری»


چرا ثبت نام در مشاوره خصوصی نیما پیری می تواند تاثیر گذار باشد؟

 1.  اعتقاد دارد که انسان تا آخر عمر باید شاگرد بماند و بیاموزد و نیز علاقه ی وافری به یادگیری علم مشاوره و کوچینگ دارد به همین دلیل هر روزه چندین ساعت مشغول یادگیری آخرین متد های انگیزش و هیجان،مدیریت زمان،مدیریت استرس،راهکارهای افزایش کمیت و کیفیت در مطالعه،برنامه ریزی و . . .است؛و شما مطمئن هستید که مطالبی که در جلسات یاد می گیرید بروز و کاربردی است.
 2. در رشته مشاوره مشغول به تحصیل است و این علم را به صورت آکادمیک نیز دنبال می کند.
 3. اعتقاد دارد موفقیت در تمام جنبه های زندگی از قوانین خاصی تبعیت می کند و همیشه به دنبال درک و یاد دادن این قوانین به دانش آموزان خود است تا دانش آموزانش علاوه بر بدست آوردن موفقیت در آزمونهای آزمایشی و کنکور بتوانند از مسیر رسیدن به هدف نیز لذت ببرند و به شخصیت قویتری برسند.

میشه به صورت خلاصه بهمون بگید که چه کارهایی در مشاوره خصوصی  تلفنی انجام میشه؟؟

1 برای بررسی نقاط قوت و ضعف شما،تحلیل کارنامه و پرسش و پاسخ و… هفته ای 1 بار جلسه مشاوره برگزار می شود.

2 مطابق با شرایط و ویژگی های شخصی، برای شما برنامه درسی به صورت مکتوب نوشته می شود.

3 هفته ای 1 بار تلفنی روند مطالعه و تعداد تست و تمرین شما بررسی می شود.

4 هر شب از طریق تلگرام یا واتس اپ چک میشوید و عملکرد روزانه شما بررسی می شود.


هزینه مشاوره

​هزینه مشاوره خصوصی بابت دریافت

 1. برنامه هفتگی مکتوب
 2. هفته ای 1 جلسه مشاوره تلفنی
 3. هفته ای یکبار پیگیری وضعیت درسی
 4. چکینگ هرشب گزارش کار

ماهانه 280 هزارتومان می باشد.

این سیستم بهترین سیستم پرداخت هزینه مشاوره تحصیلی هست؛چون هم به نفع دانش آموز است و هم به نفع خود مشاور

 • دانش آموز ماه اول در مشاوره خصوصی ماهیانه ثبت نام می کند و اگر از عملکر مشاور و راهنمایی های او رضایت داشت ماه های بعدی نیز مشاوره خود را تمدید می کند.
 • مشاور در این سیستم می داند که دانش آموز باید از عملکرد او رضایت داشته باشد و برای ارتقای دانش خود و بالا بردن کیفیت کار خود تلاش می کند.

نحوه ثبت نام:

شما دانش آموزان پایه،دوازدهمی و پشت کنکوری ها می توانید با پر کردن فرم زیر درخواست مشاوره خود را ثبت کنید.زمانی که شما فرم زیر را پر کنید و شماره تماس خود را وارد کنید در اسرع وقت با شما ارتباط گرفته می شود و برای انجام مابقی مراحل و قطعی کردن ثبت نام خود راهنمایی می شوید.

تماس با ما