سبد خرید شما خالی است.

آموزش برنامه ریزی حجمی زمانی برای کنکور

 

به نام خداوند مهربان

اگر عبارت برنامه ریزی کنکور را در گوگل سرچ کنید با انواع و اقسام سایت ها و عبارات مرتبط با برنامه ریزی کنکور و نحوه برنامه ریزی کنکور مواجه می شوید و این نشان دهنده ی این است که یادگیری روش برنامه ریزی درست و اصولی برای کنکور یا سالهای پایه برای داوطلبان و دانش آموزان دغدغه ای جدی است.

البته تصوری که بعضی از دانش آموزان،کنکوری ها و پشت کنکوری ها از برنامه ریزی دارند این است که برگه ای خط کشی شده را در دست داشته باشند که برای هر روز آنها مشخص شده باشد مثلا از ساعت 7 تا 9 درس زیست را مطالعه کن و بعد از یک ربع استراحت بین دروس خودت را برای مطالعه درس ادبیات آماده کن و این کار را از 9و45 تا 11و 15 دقیقه ادامه بعد و  . . .

اما واقعیتی که راجع به برنامه ریزی کنکور وجود دارد این است که این نوع برنامه ریزی درسی کاملا منسوخ و غیر کاربردی است؛و شما باید به دنبال نوع برنامه ریزی باشید که اصولی و درست است.

مطمئنا همه شما عزیزانی که هدف خود را بدست آوردن یک رتبه عالی و قبولی در رشته ی دلخواه قرار داده اید به اهمیت برنامه ریزی واقف هستید و می دانید که این کار را باید به نحو احسن انجام دهید . من باب اهمیت موضوع برنامه ریزی کنکور اشاره به جمله (( برنامه ریزی نکردن برای موفقیت،یعنی برنامه ریزی کردن برای شکست )) کافی است.

اما میان این همه نحوه برنامه ریزی و نمونه برنامه ریزی های کنکور واقعا کدام نوع و مدل برنامه ریزی،مدل درست و اصولی است؟

در پست قبلی آموزش خرد کردن برنامه ریزی به برنامه ریزی روزانه را داشتیم

در ادامه در پادکست آموزشی امروز با من همراه باشید و با مدل برنامه ریزی علی،مهدی و ستایش آشنا بشوید و بدانید بهترین مدل برنامه ریزی کنکور مدل برنامه ریزی حجمی زمانی است و نحوه برنامه ریزی کنکور به چه صورتی باید صورت گیرد.

 

 

 

 

برای دانلود پادکست برنامه ریزی حجمی زمانی کلیک کنید

 


آموزش کامل برنامه ریزی برای کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *