سبد خرید شما خالی است.

چگونه یک پشت کنکوری موفق باشم؟قسمت1

به نام خداوند مهربان
هر ساله تعداد زیادی از داوطلبینی که در کنکور شرکت می کنند،از رتبه ای که بدست می آورند رضایت ندارند و تصمیم می گیرند که در کنکور سال بعد به عنوان پشت کنکوری استارت مطالعه خود را بزنند و به موفقیت در کنکور برسند.
در این نقطه منِ مشاور تحصیلی سعی میکنم که این دسته از داوطلبان را به مسیر اصلی هدایت کنم و راهنمای آنها باشم؛به چه صورت؟
به این تصویر نگاه کنید

فرض کنید که شما قصد مسافرت از شهر A به شهر B را دارید.وسایل خود را جمع می کنید و راهی سفر می شوید؛ مسیر اول را انتخاب می کنید و هنگامی که  در حال حرکت هستید میبینید که این مسیر انتخابی شما مسیر اصلی که بتواند شما را به شهر B برساند نیست.حالا یک سوال ساده،در این زمان شما چه کاری انجام میدهید؟

مطمئنا می گویید آقای پیری این که کار ساده ای است؛مسیر حرکتی را عوض می کنیم تا بتوانیم به مقصد برسیم.بله جواب سوال بسیار ساده هست و اگر شما مسیر درست را بروید مطمئنا به شهر مقصد می رسید.اما متاسفانه خیلی از داوطلبانی که قصد پشت کنکور ماندن را دارند از بالا به این قضیه نگاه نمی کنند و همان مسیر قبلی را می روند و منتظر نتیجه متفاوت هستند.

این استدلال و مثال ساده به شما پشت کنکوری های عزیز یاد می دهد که اگر قصد موفقیت در کنکور را دارید و مسیری که سال گذشته برای کنکور طی کرده اید به شما جواب نداده،مسیر خود را عوض کنید تا نتیجه و رتبه جدیدی را بدست بیاورید.

برای اینکه بدانید چگونه باید یک  پشت کنکوری موفق باشید،در پادکست آموزشی امروز با من همراه باشید.

 

 

 برای دانلود پادکست چگونه یک پشت کنکوری موفق باشم قسمت 1 کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *